Кафедра комп’ютерної радіоінженерії та систем технічного захисту інформації

Мова:

Новини

Оновлений ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ між Харківський національний університет радіоелектроніки та фірмою «ПУЛАВСЬКИЙ».

23.06.2021

Близько 15 років фірма «ПУЛАВСЬКИЙ» – провідна організація з розробки засобів технічного захисту інформації у м. Харків – є партнером Харківського національного університету радіоелектроніки, підтримуя наукові контакти з науково-педагогічними працівниками кафедри «Комп’ютерної радіоінженерії і систем технічного захисту інформації» ХНУРЕ.

З 2002 року фірма «ПУЛАВСЬКИЙ»,  здійснює діяльність у галузі інформаційних технологій і комп’ютерних систем, побудови радіотехнічних засобів та систем технічного захисту інформації, обслуговування систем безпеки, виробництва електронної апаратури для приймання, записування та відтворювання звуку й зображення.

Докладніше

Онлайн марафон “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”

08.06.2021

Вступаючи до ХНУРЕ, абітурієнт може уявляти собі лише можливі орієнтири своєї майбутньої роботи, перспективи професії та працевлаштування. Одне з найпопулярніших запитань від абітурієнтів: «Ким я можу працювати після закінчення омріяної освітньої програми?»😯
✍Запрошуємо абітурієнтів ХНУРЕ 14-17 червня о 10.00 на YouTub-канал NURE TV на зустрічі з роботодавцями по кожній освітній програмі у онлайн-марафоні “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.
🤓😎Роботодавці кожної освітньої програми порадять, як правильно обрати свою майбутню професію в ХНУРЕ та нададуть відповіді на наступні запитання:
✅ Де можуть працювати випускники ХНУРЕ?
✅ Які особливості майбутньої професії випускника кожної освітньої програми?
✅ Які перспективи професійного росту у цій професії?
✅ Як роботодавці обирають найкращого кандидата на робоче місце?
✅ Які навички та знання потрібні, щоб стати фахівцем?
✅ Які додаткові Soft Skills цінуються?
Про все це поговоримо вже 14-17 липня на каналі NURE TV, а зовсім скоро анонсуємо програму кожного дня, аби ти не пропустив ті професії та освітні програми, які тебе найбільше цікавлять.
✋Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!😀😄🙃
Незабувай задавати свої питання роботодавцям та приймати участь у вікторині щоб виграти цікаві призи від ХНУРЕ та Kharkiv IT cluster!
Ярмарка Професій2.jpg

Докладніше

Пам’ятка щодо вступу до ХНУРЕ на освітній ступінь «Магістр»

31.05.2021

Реєстрація вступників для складання ЄВІ з іноземної мови, в ХНУРЕ, 11 травня – 03 червня.

Необхідні документи:

Докладніше

Вітання співробітників нашої кафедри з приводу нагороджень

29.05.2021

28 травня відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету радіоелектроніки. В ході заходу ректор ХНУРЕ Валерій Семенець привітав учених університету з отриманням вчених звань та відзнак від Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної ради, а також Харківської міської ради.

Нагороджено відзнаками МОН України:

Докладніше

Презентація освітніх програм «Радіотехніка» та «Системи технічного захисту інформації»

14.05.2021

Презентація освітніх програм «Радіотехніка» та «Системи технічного захисту інформації», відбудеться
15 травня в 10:00 на каналі NURE. Посилання на youtube.

Докладніше

Вітаємо Василенко Тетяну Олександрівну з успішним захистом кандидатської дисертації

14.05.2021

06 травня 2021 року на засіданні Вченої ради Д 64.052.03 в Харківському національному університеті радіоелектроніки інженер каф. КРіСТЗІ Василенко Тетяна Олександрівна успішно захистила кандидатську дисертацію на тему “Методи розпізнавання Wi-Fi пристроїв шляхом обліку їх індивідуальних ознак для підвищення захищеності мережі” за спеціальністю 05.12.21 -радіотехнічні й телевізійні системи.

Вітаємо Василенко Тетяну Олександрівну з успішним захистом кандидатської дисертації Вітаємо Василенко Тетяну Олександрівну з успішним захистом кандидатської дисертації

Докладніше

Вітаємо Грецких Дмитра В’ячеславовича з успішним захистом докторської дисертації.

11.05.2021

06 травня 2021 року на засіданні Вченої ради Д 64.052.03 в Харківському національному університеті радіоелектроніки доцент каф. КРіСТЗІ Грецких Дмитро В’ячеславович успішно захистив докторську дисертацію на тему “Розвиток теорії систем безпровідної передачі енергії” за спеціальністю 05.12.07 – Антени та пристрої мікрохвильової техніки.

Вітаємо Грецких Дмитра В'ячеславовича з успішним захистом докторської дисертації.Вітаємо Грецких Дмитра В'ячеславовича з успішним захистом докторської дисертації.

Докладніше
Факультет “Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації” на 8-му місці (“Промисловість”) за версією журналу “FORBES”

Факультет “Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації” на 8-му місці (“Промисловість”) за версією журналу “FORBES”

08.04.2021

У свіжому “Forbes” опубліковано рейтинг факультетів українських ЗВО список 100 найкращих факультетів України з 10 популярних напрямів.
Рідний ХНУРЕ у 10-ці кращих факультетів по двох категоріях: факультет КН на 10-му місці (“Комп’ютерні науки та IT”) і факультет Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації на 8-му місці (“Промисловість”).
Факультет "Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації" на 8-му місці (“Промисловість”) за версією журналу “FORBES”    Факультет "Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації" на 8-му місці (“Промисловість”) за версією журналу “FORBES”      Факультет "Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації" на 8-му місці (“Промисловість”) за версією журналу “FORBES”

Докладніше
Харківський національний університет радіоелектроніки проводить онлайн марафон “Обери своє майбутнє разом з HNURE “

Харківський національний університет радіоелектроніки проводить онлайн марафон “Обери своє майбутнє разом з HNURE “

11.03.2021

Харківський національний університет радіоелектроніки проводить онлайн марафон “Обери своє майбутнє разом з HNURE “. 🔥

13-14 і 20-21 березня з 10 ранку на YouTube каналі NURE TV ви побачите 28 зустрічей з викладачами, студентами та випускниками, які познайомлять вас з кожної освітньої програмою. 😉

Перегляньте розклад, щоб не пропустити знайомство з навчальними програмами, які вам найбільше цікаві. 🧑 💻

Зв’яжіться зі мною в цю суботу, щоб допомогти вибрати майбутнє з Першим серед кращих. ⭐
13 березня: https://youtu.be/zQGLTWz8sW4 
14 березня: https://youtu.be/u9jWCzh8ZOc
20 березня: часом https://youtu.be/N4Bj44FBvVc
21 березня: https://youtu.be/lctUkMfaQAc

Докладніше

Вступ до ХНУРЕ після технікуму чи колледжу

23.02.2021

Ти майбутній випускник коледжу чи технікуму? Досі не обрав університет, до якого вже найближчим часом будеш вступати?🤔
👍Харківський національний університет радіоелектроніки допоможе тобі з вибором та надасть відповіді на всі запитання молодшого спеціаліста, адже 27 лютого о 10:00⏰ на каналі NURE TV відбудеться трансляція🎥 “Вступ до ХНУРЕ після технікуму чи коледжу. Питання-відповіді”✔
https://youtu.be/kGIbskh81Ds

Під час спілкування з Приймальною комісією на тебе чекає:
📌 Особливості вступу 2021 (бакалавр) на базі диплому молодшого спеціаліста;
📌 На які спеціальності Ви зможети вступити до ХНУРЕ у 2021 році;
📌 Деталі про вступний іспит та які екзамени необхідно здавати;
📌 Орієнтовний обсяг державного замовлення;
📌 Порядок подачі документів для вступу та багато іншого;
📌 Відповіді на запитання.
🎯Тож чекаємо на всіх молодших спеціалістів 27 лютого о 10:00 на каналі NURE TV.🕙✍️

💯Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих!
дизайн_Картинка на сайт.jpg

Докладніше

13 лютого о 10:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчиняє свої двері і запрошує до себе на “День знайомства з ХНУРЕ”

11.02.2021

🕙13 лютого о 10:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчиняє свої двері і запрошує до себе на “День знайомства з ХНУРЕ” – це новий формат Дня відкритих дверей онлайн на каналі NURE TV.
https://youtu.be/7XBsIzCfm84
👍На Вас чекає:
📌Онлайн екскурсія університетом мрії;
📌Спілкування з Приймальною комісією про особливості вступної кампанії 2021 та правила прийому до ХНУРЕ;
📌Відповіді Приймальної комісії на будь-які питання щодо вступної кампанії 2021 від вступників та їх батьків;
📌Онлайн-зустрічі на платформі Google Meet з представниками факультетів та кафедр, які презентують кожну освітню програму та наддадуть відповіді всі ваші на запитання;
📌Розіграш подарунків від головного партнера заходу компанії NIX Solutions.
Вся необхідна інформація про вступ до провідного технічного ВНЗ України чекає на тебе у «День знайомства з ХНУРЕ», головне запам’ятай:
✍️13 лютого
✍️10:00
🎥NURE TV
⏰Онлайн зустрічі у Google Meet, з презентаціями освітніх програм почнуться о 11:20 та 12:20 та триватимуть 1 годину, чекайте на посилання та обирайте своє майбутнє разом з 🎯Першим серед кращих🎯
#Вступ2021 #абітурієнтХНУРЕ #ДеньЗнайомства

А поки чекаєш зустрічі з Першим серед кращих, ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

Докладніше

19 січня 2021 року відбулося розширене засідання кафедри комп’ютерної радіоінженерії та систем технічного захисту інформації

11.02.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Обговорення дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи Василенко Тетяни Олександрівни на тему «Методи розпізнавання Wi-Fi пристроїв шляхом врахування їх індивідуальних ознак для підвищення захищеності мережі».

Докладніше