Кафедра комп’ютерної радіоінженерії та систем технічного захисту інформації

Мова:

Спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка (ОП ІРТ)

 

Освітня програма: Інформаційні радіотехнології

Підготовка бакалаврів і магістрів.

Форми навчання: денна, заочна

 

Освітня програма «Інформаційні радіотехнології» передбачає подгтовку фахівців з широким кругозором і навичками.

Класичну освіту з хорошою подгттовкой з фізики, математики та базових дисциплін дозволяє в подальшому швидко освоювати будь-яку нову область в сфері інформаційних радіотехнологій (GPS / ГЛОНАСС, Wi-Fi, Wi-Max, інші мережі з радіодоступом, технології безконтактних платежів, цифрове телебачення, супутниковий зв’язок і телебачення, техології спеціального призначення).

Спочатку студенти отримують базові знання про радіотехнічних ланцюгах, сигналах і електромагнітних полях, без яких неможливе розуміння принципів побудови і роботи всього різноманіття радіотехнічної і телекомунікаційної апаратури.

Досліджувані в подальшому дисципліни в цілому спрямовані на безперервне вдосконалення навичок роботи на соверменних обладнанні і з системами комп’ютерного проектування. Сфера телекомунікації та радіотехніки продовжує розвиватися і наші випукнікі готові розвиватися разом з нею.

Також вивчається програмування, в тому числі мікроконтролерів, економічні та соціально-правові дисципліни, пов’язані зі спеціальністю.

 

Основні дисципліни спеціальної підготовки
Електродинаміка та поширення радіохвиль; Сигнали і процеси в радіотехніці; Цифрові системи з радіодоступом; Обчислювальна техніка та програмування; Радіотехнології інформаційних комунікаційних систем; Пристрої НВЧ і антени; Радіонавігаційні системи; Інфокомунікаційні технології; Основи теорії передачі інформації; Інформаційні системи з радіодоступом; Основи телебачення та телевізійні системи; Цифрова обробка сигналів; Антени з обробкою сигналів.

 

Місце роботи випускників

Науково-дослідні інститути, вітчизняні фірми (інтернет, мобільний зв’язок, супутникове ТБ, промислові роботи, комп’ютерні радіомережі, системи телеоммунікацій з радіодоступом) і зарубіжні компанії (Siemens, Infenion Techn., NDK-Epcos, Symeo GmbH, Європейське космічне агенство і ін. ).

 

Навчальний план спеціальності 172 – Телекомунікації та радіотехніка

2022 рік навчання

Навчальний план 172 ІРТ _бак. лІн. 2022 – після школи
Навчальний план 172 ІРТ_ бак. приск. 2022 – після технікуму
Навчальний план 172_ІРТ_маг 2022 – після бакалавріату

2023 рік навчання

Навчальний план 172 ІРТ _бак. лІн. 2023 – після школи
Навчальний план 172 ІРТ_ бак. приск. 2023 – після технікуму
Навчальний план 172_ІРТ_маг 2023 – після бакалавріату